Daniel Klein

1998 yılında Essa bünyesinde hayata geçirilen,2000 yılında da tescillenen Daniel Klein markası hem yurtiçi hem yurtdışı pazarda büyük ilgi görmektedir.

Kadın-erkek-çocuk saatleri,kadın-erkek güneş gözlükleri,şemsiye,çakmak vb. ürün gruplarına faaliyet gösteren Daniel Klein markası Essa güvencesi ve yönetimiyle tam 12 yıldır, 15 farklı ülkede tüketicileriyle buluşturuluyor.

Daniel Klein Saat grubu,Daniel Klein Time koleksiyonuyla ağırlıklı olarak bayanlara özel tasarımları,çarpıcı modelleri ve sınırsız renk seçeneğiyle,bayanların kıyafetlerini tamamlayan takı ve aksesuarlarına alternatif bir ürün olma özelliğini yakalamıştır.Daniel Klein Premium koleksiyonu da erkeklere yönelik modellerin ağırlıkta olduğu spor,klasik ve tarz tasarımlarıyla bay ve bayanların günlük hayatlarında rahatlıkla kullanabilecekleri modellerden oluşmaktadır.Daniel Klein Saat grubunun son koleksiyonu olan Daniel Klein Kids, 3-10 yaş grubu çocukların vazgeçilmesi olmaya adaydır.Bu grupta kullanılan ürün materyalleri hiçbir şekilde çocukların cildine zarar vermeyecek hammaddelerden üretilmektedir.

Daniel Klein markası,saat başta olmak üzere gözlük,şemsiye ve çakmak sektöründeki varlığını başarıyla sürdüren,bağlı bulundukları sektörlerde ürün gruplarıyla fark yaratan, sürekli modern ve yenilikçi tasarımlarıyla göz dolduran bir markaya dönüşmüştür.Gözlük grubunda bay ve bayanlara yönelik yine günün modasını yansıtan,trend ve renk alternatifi açısından son derece çarpıcı ürünler bulunmaktadır.Bayan koleksiyonunda tamamı renkli,fashion ve çarpıcı modeller sunulurken,erkek koleksiyonu spor modellerden oluşmaktadır.

Daniel Klein kendi sektöründe,moda tutkunlarının ve trendleri yakalamak isteyenlerin 1 numarası olmaya adaydır…

Sebago

Sebago,2006 yılında lisans anlaşmaları ve tescil işlemleri tamamlanıp,2007 yılında tam anlamıyla Essa bünyesinde faaliyete geçirilmiştir.Sebago markası öncelikli saat olmak üzere saat,gözlük,çakmak koleksiyonuyla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Saat koleksiyonunda bay ve bayan olarak spor,klasik ve modern tasarımlar barındıran Sebago, yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Tamamı çelik ve paslanmaz çelik kullanılarak yapılan Sebago Kol Saatleri takvimli,multi fonksiyon ve kronolu alternatifler içermektedir.Kullanılan camların tamamı kristal cam olup su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır.Geniş bir koleksiyondan oluşan Sebago Kol Saatlerinin tamamı güncel ve trend olma özelliği taşımaktadır.

Sebago Gözlük koleksiyonunda ise bay,bayan ve çocuklara yönelik alternatifler bulunup,yine her beğeniye ulaşabilecek modellere yer verilmiştir.Sebago Gözlük modellerinde de saat grubunda olduğu gibi kalite ön planda tutulmuş,göz sağlığı düşünülerek tamamı polarize camdan üretilmiştir.Modellerin tamamı güncel olup spor ve modern çizgiler taşıyan bir koleksiyon sunulmaktadır.

Sebago markasının en büyük özelliği kaliteden hiç ödün vermeden en üst düzey hammaddeler kullanılarak üretilmesidir.Çünkü Sebago size bir yaşam tarzı vaat etmektedir.Biz inanıyoruz ki kesinlikle Sebago sizin tarzınız ve vazgeçemeyeceksiniz…