MARKALARIMIZ / SERGIO TACCHINI

Sergio Tacchini

Güçlü İtalyan Stili…

1966 yılında İtalyan tenisçi Sergio Tacchini tarafından kurulan İtalyan spor markasıdır. Marka çıkışı itibari ile tenisin Dna’sını oluşturmuştur. Kıyafetlerin kalitesi ve stili ile sporseverler tarafından beğenilmiştir. Profesyonel ve yenilikçi vizyonu ile 70´lerde marka uluslararası bir grafik kazanmıştır.

Yaklaşık 50 yıldır dünya çapında bir üne sahip olup, tenis şampiyonları, kayak, Formula 1 ve golf gibi alanlarda ünlü sporcularla buluşmuştur. Bunlardan bazıları; Novak Djokovic, Jimmy Connors, Vitas Gerulaitis, Ilie Năstase, Mats Wilander, John McEnroe, Martina Navratilova, Sergi Bruguera, Pat Cash, Martina Hingis´dir.

Sergio Tacchini’yi tercih eden beyler; yaşam kalitesine önem veren, enerjik, spor yapmayı seven, modayı takip edip bunu günlük yaşantısına adapte eden, hayatlarının her anına stillerini yansıtan şampiyonlardır.

Saatleri yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. Ürünlerin tamamı Sergio Tacchini için özel olarak üretilmiş olup, yüksek kalite olan 316L paslanmaz çelik materyal kullanılmıştır. 10 Atm su geçirmez özelliğe sahiptir. Deri kayışlı modellere özel olarak üretilmiş hakiki deri kayış kullanılmıştır. Ürünlerin tamamında antirefle cam bulunmaktadır.

Sergio Tacchini son koleksiyonu için, minimalist ve modern dizaynları ile ünlü olan Christian Mikkelsen ile çalıştı. Bu özel koleksiyonda kullanılan Swarovski taşlar ve paslanmaz çelik ile farklılığını gözler önüne serdi.

Sergio Tacchini 4 ana koleksiyondan oluşmaktadır.

Heritech

Koleksiyonda kendinden emin, gösterişli ve keskin çizgiler ön planda. Bileğinize taktığınızda kendi kimliğiniz ile bütünleşen tasarımlar farklılığınızı gözler önüne serecek. Büyük kare, köşeli ve oval olmak üzere farklı kasa tasarımlarına sahip. Saat modellerinde kullandığı hakiki deri, 316 L paslanmaz çelik ve silikon malzemeleri ile tarz oluşturmada farklı kombinasyonlara fırsat tanıyor. Özgür ruhunu ortaya çıkarmak isteyenlerin ilgisini çekecek modelleri Heritech serisinde görebiliriz.

Archivio

Trendleri takip eden, hareketli, asi bir ruha sahip kimliğini tasarımlarına yansıtan Sergio Tacchini, Archivio serisi ile de bu çizgisini sürdürüyor. Spor ve dinamik modelleri yine hakiki deri kayış ve 316 L paslanmaz çelikle farklı kombinasyonlarda karşımıza çıkarıyor.

City

Sofistike tasarımlı kol saatleri ile kullanıcısına son derece güçlü bir imaj kazandıran Sergio Tacchini, City koleksiyonu ile aynı zamanda klasik görünümün doğallığını da sergiliyor. Klasik saat tasarımlarını modern teknoloji ile harmanlayarak, saatlerinde hem imajı hem de kullanışlılığı sağlıyor. Modellerde 316 L paslanmaz çelik kullanılmıştır.

Essentials

Sergio Tacchini’nin tek bayan koleksiyonu olan Essentials; sade, zarif ve kendine özgü tarzı ile farklılığını ortaya çıkarıyor. Hakiki deri kayışlı modellerinde renklerin farklılığı zariflikle bütünleşiyor. Kırmızı, lacivert, haki renklerinin yanı sıra; 316 L paslanmaz çelik kordon ve hasırlı modellerle alternatifleri arttırmak mümkün.