YENİ KOLEKSİYON HONG KONG FUARINDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

 

Hong Kong Convention & Exhibition Center’da, bu sene 38.si düzenlenen, 22 ülkeden 800’ü aşkın firmanın katıldığı, dünyanın en büyük fuarlarından biri olma yolunda ilerleyen Hong Kong Watch and Clock Fair 2019’da Türkiye’de saat sektörünün öncü markalarından Daniel Klein Group, 5 markasına ait saat ve aksesuarlarıyla fuarda yerini aldı.

Ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken Daniel Klein Group, Hong Kong 2019’a özel hazırladığı koleksiyonuyla yoğun ilgi gördü. Daniel Klein markasına ait silikon modellerin sergilendiği DKLN ve çocuk koleksiyonu Dkids, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Daniel Klein Group Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Çevik: “Bu yıl dünyanın önemli saat fuarlarından ‘Hong Kong Watch and Clock Fair’a 7. kez katılıyoruz. 70’den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz ve tüm ülkelerde saatlerimiz çok beğeniliyor. Sloganımız olan “Herkes için moda” her kişiye ve her bütçeye uygun saat üretmemizden ileri geliyor. Modaya uygun ve fiyatların ekonomik olmasıyla ürünlerimizi dünyada tüketiciyle buluşturuyoruz. Artık Türkiye’nin dünya saat sektöründe iddialı olduğunu herkese gösterdik. Saat üretim ve satışıyla beraber modayı da yakından takip ediyoruz; gözlük, takı, cüzdan, valiz ve çanta sektöründe kendi tasarımlarımızla yapılan ürünlerimiz ayrı bir ilgi görüyor. Türkiye ve Hong Kong merkezli 3 ofisi bulunan ve dünyada 71 den fazla ülkede hizmet verdiklerini söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Çevik, Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyduklarını belirtti. Çevik ‘’Saat üretim ve satışıyla beraber modayı yakından takip ediyoruz. Daniel Klein Group olarak ar-ge çalışmalarımızı İsviçre ve Hong Kong’daki dünyaca ünlü tasarımcılarla yapıyoruz.’’ dedi.

Daniel Klein Group; kendilerine ait Daniel Klein, Bigotti ve Freelook markalarının yanında Sergio Tacchini ve Santa Barbara Polo & Racquet markalarının da dünya lisansörlüğünü yapıyor. Bu yıl itibariyle Japon markası olan Q&Q saatlerinin de lisansörlüğünü aldıklarını duyurdu. 2020 yılsonu hedeflerinin, dünya saat sektöründe Türkiye’nin adını dünyaya en iyi şekilde duyurmak olduğunu kaydeden Çevik, 49 yıllık tecrübe ve deneyimli ekibiyle Essa Grup’un daha büyük başarılara imza atacağının altını çizdi.