ESSA GRUP AİLESİ ANTALYA DA BULUŞTU!

 

Essa Grup, yönetim ekibi ve Türkiye nin dört bir yanındaki satış ekibi ile Antalya’da BizBize diyerek bir araya geldi. Sektörde 50. yılını dolduran Essa Grup, satış ekibiyle 5 Ocak 2021 Salı günü Antalya Lara Adalya Hotel de bir araya gelerek büyüme hedeflerini değerlendirdi. Yapılan açıklamaya göre, Essa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Çevik önderliğinde 3 gün boyunca gerçekleşen toplantıya, Essa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Osman Çevik, şirketin üst yönetim kadrosu ve satış ekibi katıldı.

Essa Grup yönetim kurulu Başkanı Ercan Çevik, Yönetim Kurulu üyesi Osman Çevik’in konuşmalarıyla başlayan toplantı; Satış & Pazarlama Danışmanı ve eğitimcisi Hakan Ömer Gider tarafından verilen Satış Becerileri Eğitimi ile start verdi. Katılımcı tüm ekip, satış tekniklerinin temel yasaları hakkında bilgilendirdi. Eğitimin içeriğinde; satış yöneticilerinin müşteriler ile iletişim süreçlerini yönetmeyi hedefleyen konular ele alındı. Ayrıca; kurum içi iletişim, takım olma ve beden dili teknikleri gibi konu başlıkları da anlatıldı.

Adalya Hotel ’de yapılan eğitim, kurum içi çalışanların bir araya gelmesini, sektörün nabzını tutmak için bir fırsat sağladı. Değişim, birlikten doğar… 2021 yılında yeni bir yönetim anlayışıyla yoluna devam eden Essa Grup’un yönetim kurulu başkanı Ercan Çevik; ‘ yeni yıl itibariyle yönetim anlamında büyük sistemsel değişikliklere gittik. Önceliğimiz eğitim. Değişimin A’dan Z’ye her kademeden çalışanımızın deneyimsel anlamda yol kat etmesinden geçeceğine inanıyoruz. Uzun yıllardır çalıştığımız ekip arkadaşlarımızla artık bir aile gibiyiz. Hep beraber inanarak ve çalışarak bu noktaya geldik. Oyunun kurallarını tekrar yazacak, biz bize büyüyeceğiz’ ifadelerini kullandı. Çevik ayrıca; ‘ çözüm odaklı bir anlayış benimsedik. Mevcut bayilerimize maksimum hizmet sağlayabilmek, bu hizmet standartlarını geliştirmek, satış sonrası destekleri geliştirmek için çalışıyoruz. Bunun yanında son tüketicinin bize her yerde ulaşabilecek düzeyde bayi ağını genişletmeyi hedefliyoruz.’ Dedi.

Toplantının ikinci gününde; Essa Grup Saha ve Satış Pazarlama Yöneticisi Mustafa Uysal, 2021 hedeflerini anlatan geniş kapsamlı bir sunum yaparak şirketin gelinen ve bundan sonra gelecek olan stratejik yol haritalarını ekibiyle paylaştı. Satış ekibinin de görüş ve yorumlarıyla toplantı interaktif olarak devam etti.