Daniel Klein Group; Inhorgenta Münih Fuarında yerini aldı

Daniel Klein Group, bünyesinde bulundurduğu saat sektörünün önde gelen markaları Daniel Klein, Bigotti, Freelook, Sergio Tacchini ve Santa Barbara Polo Racquet Club ile Avrupa’nın ünlü Saat ve Aksesuar Fuarı Inhorgenta’ da yerini aldı.

16-19 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen Dünyaca ünlü saat ve aksesuar markalarının da yer aldığı Fuarda, Daniel Klein Group Fall24 Koleksiyonunu beğeniye sundu. Her yaş ve tarza uygun, erişilebilir fiyatları ve geniş koleksiyona sahip modeller ile Fuara katılan Grup şirket, oldukça başarılı bir Fuarı geride bıraktı. 90’dan fazla ülkeden 25.000 den fazla katılımcı ile gerçekleşen Fuarda Daniel Klein Group ziyaretçiler ve yatırımcılar ile buluştu.

Marka, dört gün süren etkinliğin sonunda belirledikleri hedefin üzerinde başarılı bir fuar geçirdiklerini belirtti.

Daniel Klein Group Hakkında: Bilginin ana kaynağının deneyim olduğuna inanarak çıkılan yolda, 1971 yılında aile şirketi olarak kuruldu. 2013 yılı itibariyle de Hong Kong merkezli global firmamız olan Daniel Klein Group şirketi kuruldu. Türkiye ve Hong Kong merkezli ofis ve Fabrikalarındaki 1000 i aşkın çalışanıyla hem Yurt dışında hem de yurt içinde çalışmalarını ara vermeksizin sürdürüyor. Marka, “Herkes için saat üretiyoruz” felsefesiyle, dünyada her dakika 1 saat satan bir şirket haline gelip yılda 4 milyondan fazla saat satmanın gururunu yaşıyor. Daniel Klein, Freelook ve Bigotti markalarının sahibi, Sergio Tacchini ve Santa Barbara Polo & Racquet Club’ın dünya lisansörü ve dünya çapındaki 85 ülkeden fazla distribütörlüğü ile, hizmetlerine devam ediyor.