Prestijli Santa Barbara Polo & Racquet Club, ABD’deki en eski Polo kulübüdür. Kalitenin ve şıklığın temsilcisi Santa Barbara Polo & Racquet Club, 1911 yılında California’da kuruldu.

Modanın öncüsü markanın koleksiyonları yüksek kaliteli işçilik ve malzeme ile üretiliyor. Modern hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen saatler, zamanı takip etmenin yanı sıra modaya uygun bir aksesuar olarak da kullanılıyor. Tasarım çizgileri ile özel bir dokunuşa sahip olan ve kalitesinden asla ödün vermeyen Santa Barbara Polo & Racquet Club, saat koleksiyonundaki yerini koruyor.

Santa Barbara Polo & Racquet Club, iddialı saat koleksiyonlarıyla Baselworld’de kapılarını tüm dünyaya açıyor. Trendleri ve modayı takip eden modeller, Santa Barbara Polo & Racquet Club farkıyla saatseverlerle buluşuyor. Santa Barbara Polo & Racquet Club saatleri iddialı olmasının yanı sıra herkesin kendinden tanıdık bir parça bulacağı modeller sunuyor. Koleksiyonun tamamında paslanmaz çelik ve son derece hassas bir Japon makine kullanıldı.

Önceki Marka

1966 yılında İtalyan tenisçi Sergio Tacchini tarafından kurulan bir İtalyan spor markasıdır. Marka, piyasaya sürülmesiyle tenisin…
Sonraki Marka

Bigotti, hangi sosyo-ekonomik statüde olursa olsun, aslında tüm erkeklerin özünde taşıdığı  rekabetçiliği karakterinde taşıyan bir marka.…