BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ!

 

Essa Grup’un, dünya çapında hizmetlerine devam ettiği Daniel Klein Group, İstanbul Polat Renaissance Hotel’de 1-4 Nisan tarihleri arasında düzenlediği ‘Stronger Together’ toplantısıyla uluslararası distribütörlerini İstanbul’da ağırladı.

Saat sektörünün Türkiye’deki öncü firmalarından Daniel Klein Group, yeni koleksiyonunu tanıtmak için, tüm yurtdışı distribütörlerini İstanbul’da ağırladı. Pandemi kuralları kapsamında büyük önlemlerle gerçekleşen ve 4 gün süren etkinlikte tüm iş ortaklarına; yeni koleksiyonun yanında aksesuar alanında yapılan yatırımlar anlatıldı. Polat Renaissance Hotel ’de düzenlenen etkinlikte katılımcılar markalar, yeni modeller ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Daniel Klein Group yönetim Kurulu Başkanı Ercan Çevik, pandemi dönemini verimli geçirdiklerini, bu süreçte şirket bünyesinde yapmış oldukları yeni yatırımların meyvelerini şimdi toplayacaklarını, aksesuar alanında iddialı bir koleksiyon hazırladıklarını belirtti. Yeni çanta, cüzdan, valiz ve parfüm olarak geliştirilen yeni ürün gamının örneklerini ve yatırımlarını da detaylı olarak iş ortaklarına aktardı.

Daniel Klein Group Uluslararası Pazarlama Müdürü Muzaffer Çevik’in bünyelerindeki markaların yeni saat ve aksesuar koleksiyonları hakkında bilgi veren sunumu tüm katılımcıların dikkatini çekti. Seminer sonrası yeni koleksiyonun sunulmasıyla, akşam yemeğinde bir araya gelen distribütörler, yeni modelleri incelemeyi ihmal etmedi. Etkinliğe katılan misafirler, 3 gün boyunca randevu talep ederek yeni koleksiyondan ön sipariş vermek için sıraya girdi. 4 gün süren etkinliğin 3.gününde sosyal mesafe kuralları kapsamında gerçekleşen gala yemeğinde, satış performansları değerlendirilen distribütörlere ‘en iyi satış performansı’ ödülleri verildi. Ayrıca etkinliğe katılan tüm distribütörlere teşekkür plaketleri takdim edildi. Ödül töreninin ardından, tüm distribütörler arasında hediye çekilişi yapılarak kazanan iş ortaklarına Türkiye’nin tatil beldesi Antalya’da bir haftalık tatil hediye edildi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği başarılı bir etkinliği ardında bırakan Daniel Klein Group adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Çevik, büyük bir aile olduklarını ve her geçen gün büyüdüklerini dile getirerek, tüm iş ortaklarına katılımları için teşekkürlerini iletti.